Cablexpert | Adapter Cable | DP to DVI-D | 0.1 m
Savybės
- Kabelio ilgis: 0.1 m
Technical details
- Tipas: DP to DVI-D
- Producer: Cablexpert
Specifikacijos
- Gamintojo prekės serija: Adapter Cable
Cablexpert | Adapter Cable | DP to DVI-D | 0.1 m
| Gamintojo kodas | A-DPM-DVIF-002 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 0.039 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Net weight | 0.035 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.000351 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Kabelio ilgis | 0.1 m |
| Tipas | DP to DVI-D |
| Gamintojo prekės serija | Adapter Cable |
| Palette Qty | 4923 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| Warranty | 3 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.