Cablexpert | Active Optical (AOC) 8K DisplayPort cable AOC Premium Series, 5 m | CC-DP8K-AOC-5M
Technical details
- Producer: Cablexpert
35,12 €
Turime
Cablexpert | Active Optical (AOC) 8K DisplayPort cable AOC Premium Series, 5 m | CC-DP8K-AOC-5M
| Gamintojo kodas | CC-DP8K-AOC-5M |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 174.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 183.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Cablexpert |
| Palette Qty | 543 dalių |
| Tipas | DisplayPort |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CC-DP8K-AOC-5M |
| Gamintojo prekės serija | Active Optical (AOC) 8K DisplayPort cable AOC Premium Series, 5 m |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.