Cablexpert | A-HDMI-DVI-2 | Black | HDMI | DVI
Savybės
- Gaminio spalva: Black
- 2 jungtis: DVI
- 1 jungtis: HDMI
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: A-HDMI-DVI-2
- Producer: Cablexpert
Cablexpert | A-HDMI-DVI-2 | Black | HDMI | DVI
| Gamintojo kodas | A-HDMI-DVI-2 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Jungties tipas | Male/Female |
| Gaminio spalva | Black |
| 2 jungtis | DVI |
| 1 jungtis | HDMI |
| Kitos savybės | * Easily convert HDMI into DVI* Gold plated contacts for a perfect connection |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A-HDMI-DVI-2 |
| Net weight | 0.021 kg |
| Gross weight | 0.032 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000031725 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 47 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Tipas | HDMI to DVI-D |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 31250 dalių |
| Producer | Cablexpert |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.