Cablexpert 65 W PowerDelivery GaN USB Type-C Fast Charger | NPA-AC-PDQC65-01
Technical details
- Producer: Cablexpert
17,42 €
Išankstinis užsakymas
Cablexpert 65 W PowerDelivery GaN USB Type-C Fast Charger | NPA-AC-PDQC65-01
| Gamintojo kodas | NPA-AC-PDQC65-01 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Cablexpert |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 2215 dalių |
| Kitos savybės | Suitable for charging all notebooks and smartphones that support Power Delivery charging (max. 65 W) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NPA-AC-PDQC65-01 |
| Gamintojo prekės serija | 65 W PowerDelivery GaN USB Type-C Fast Charger |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.