Cablexpert 3.5 mm stereo plug to 2xRCA plugs, gold-plated connectors, 1.5 | CCA-352-1.5M
Technical details
- Producer: Cablexpert
0,90 €
Turime
Cablexpert 3.5 mm stereo plug to 2xRCA plugs, gold-plated connectors, 1.5 | CCA-352-1.5M
| Gamintojo kodas | CCA-352-1.5M |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Cablexpert |
| Palette Qty | 4547 dalių |
| Tipas | RCA plugs |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CCA-352-1.5M |
| Gamintojo prekės serija | 3.5 mm stereo plug to 2xRCA plugs, gold-plated connectors, 1.5 |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.