Cable Tie Set, 600pcs., 5 lengths, 1 x cable cutter
Cable Tie Set, 600pcs., 5 lengths, 1 x cable cutter
8,46 €
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | KAB0019 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Logilink |
| Gaminio tipas | Set of 5x cable ties sizes and 1x stripper:Length: 2.5 x 100 mm; Color: Red/WhiteEach color 100, total 200 pcs.Length: 3.6 x 150 mm; Color: White/YellowEach color 50, total 100 pcs.Length: 3.6 x 180 mm; Color: Black/BlueEach color 50, total 100 pcs.Length: 3.6 x 200 mm; Color: Green/WhiteEach color 50, total 100 pcs.Length: 4.8 x 230 mm; Color: Black/White |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.60 kg |
| Gross weight | 0.786 kg |
| PET | 28 g |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 158 g |
| Tare weight (kg) | 0.186 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Logilink |
| Palette Qty | 307 dalių |
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.