Brother Toner
Savybės
- Tipas: Toner
Brother Toner
| Gamintojo kodas | TN245M |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gaminio spalva | Magenta |
| Tipas | Toner |
| Kasetės dydis | 2200 pages |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.50 kg |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Paper/Pasteboard | 128 g |
| Plastic (No PET) | 32 g |
| Palette Qty | 138 dalių |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.