Brother TN421Y | Toner cartridge | Yellow
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN421Y
Brother TN421Y | Toner cartridge | Yellow
| Gamintojo kodas | TN421Y |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.7 kg |
| Gross width (mm) | 183 mm |
| Net weight | 0.271 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 56.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.429 kg |
| Volume (m3) | 0.0087108 m³ |
| Lapų kiekis | 1800 puslapiai |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN421Y |
| Paper/Pasteboard | 373.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 99 dalių |
| Producer | Brother |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.