Brother TN421M | Toner cartridge | Magenta
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Magenta
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN421M
Brother TN421M | Toner cartridge | Magenta
| Gamintojo kodas | TN421M |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 338 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross weight | 0.692 kg |
| Gross width (mm) | 185 mm |
| Net weight | 0.263 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 56.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.429 kg |
| Volume (m3) | 0.00844155 m³ |
| Lapų kiekis | 1800 puslapiai |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN421M |
| Paper/Pasteboard | 373.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 205 dalių |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.