Brother TN247BK | TWIN-pack toner | Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN247BK
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: TWIN-pack toner
Brother TN247BK | TWIN-pack toner | Black
| Gamintojo kodas | TN247BKTWIN |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN247BK |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Lapų kiekis | 3000 puslapiai |
| Tipas | TWIN-pack toner |
| Kiekis pakuotėje | 2 dalių |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.