Brother TN243C | Toner cartridge | Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN243C
Brother TN243C | Toner cartridge | Cyan
| Gamintojo kodas | TN243C |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Plastic (No PET) | 64.00 g |
| Lapų kiekis | 1000 puslapiai |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN243C |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gross weight | 0.65 kg |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Volume (m3) | 0.0061425 m³ |
| Net weight | 0.303 kg |
| Tare weight (kg) | 0.347 kg |
| Paper/Pasteboard | 283.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 141 dalių |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.