Brother TN241CMY | Toner Multipack | Cyan, Magenta, Yellow
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN241CMY
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan, Magenta, Yellow
- Tipas: Toner Multipack
Brother TN241CMY | Toner Multipack | Cyan, Magenta, Yellow
| Gamintojo kodas | TN241CMY |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 389.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 2.30 kg |
| Gross width (mm) | 223.00 mm |
| Net weight | 1.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN241CMY |
| Spausdinimo spalvos | Cyan, Magenta, Yellow |
| Lapų kiekis | 1400 puslapiai |
| Tipas | Toner Multipack |
| Kiekis pakuotėje | 3 dalių |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 129 dalių |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.