Brother TN-910C | Toner cartridge | Cyan
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN-910C
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Toner cartridge
Brother TN-910C | Toner cartridge | Cyan
| Gamintojo kodas | TN910C |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross weight | 0.9 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Net weight | 0.6 kg |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Paper/Pasteboard | 285 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Volume (m3) | 0.012716 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN-910C |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Lapų kiekis | 9000 puslapiai |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Gross height master carton | 365 mm |
| Net weight master carton | 3.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.988 kg |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.