Brother TN-821XLY | Toner cartridge | Yellow
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN-821XLY
Brother TN-821XLY | Toner cartridge | Yellow
| Gamintojo kodas | TN821XLY |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 226.00 mm |
| Gross height (mm) | 187.00 mm |
| Gross weight | 1.03 kg |
| Gross width (mm) | 406.00 mm |
| Net weight | 0.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No, CL109:6:2017-04-01 |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN-821XLY |
| Suderinami produktai | HL-L9470CDN, HL-L9430CDN, MFC-L9670CDN, MFC-L9630CDN |
| Lapų kiekis | 9000 puslapiai |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.