Brother TN-3610 Genuine Toner Cartridge, Black | Brother TN3610 | Toner cartridge | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN3610
203,67 €
Turime
Brother TN-3610 Genuine Toner Cartridge, Black | Brother TN3610 | Toner cartridge | Black
| Gamintojo kodas | TN3610 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 154.00 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Net weight | 0.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 139 dalių |
| Producer | Brother |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN3610 |
| Suderinami produktai | Brother HL-L6210DW, HL-L6410DN, HL-L6415DN, MFC-L6710DW, MFC-L6910DN, MFC-L6915DN |
| Lapų kiekis | 18000 puslapiai |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.