Brother TN-3230 | Toner Cartridge | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Toner Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN-3230
Brother TN-3230 | Toner Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | tn3230 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Paketo matmenys (P x G x A) | 360 x 195 x 150 mm |
| Kasetės atmintis | Yes |
| Apytikslis puslapių kiekis (A4, balta ir juoda, ISO/IEC 19752) | 3000 puslapiai |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Paketo svoris | 1.4 g |
| Suderinami produktai | HL-5340D / HL-5340DL / HL-5350DN / HL-5350DNLT / HL-5370DW / HL-5380DN / DCP-8070D / DCP-8085DN / MFC-8370DN / MFC-8380DN / MFC-8880DN / MFC- 8890DW |
| Spalva | No |
| Lapų kiekis | 3000 puslapiai |
| Juostos suderinamumas | Brother |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN-3230 |
| Net weight | 0.51 kg |
| Gross weight | 1.046 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.010656 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.536 kg |
| Gross depth (mm) | 360 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 148 mm |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 162 dalių |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.