Brother TN-249BK | Toner cartridge | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN-249BK
Brother TN-249BK | Toner cartridge | Black
| Gamintojo kodas | TN249BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 154.00 mm |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 62.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No, CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 140 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN-249BK |
| Suderinami produktai | HL-L8230CDW, HL-L8240CDW, MFC-L8340CDW, MFC-L8390CDW |
| Lapų kiekis | 4500 puslapiai |
| Producer | Brother |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.