Brother TN-247C | Toner cartridge | Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN-247C
Brother TN-247C | Toner cartridge | Cyan
| Gamintojo kodas | TN247C |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gross weight | 0.627 kg |
| Gross depth (mm) | 385 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Volume (m3) | 0.006265875 m³ |
| Net weight | 0.265 kg |
| Tare weight (kg) | 0.362 kg |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Toner cartridge |
| Lapų kiekis | 2300 puslapiai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN-247C |
| Paper/Pasteboard | 302.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 276 dalių |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.