Brother TN-2310 | Toner Cartridge | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Toner Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN-2310
Brother TN-2310 | Toner Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | TN2310 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Kiekis | 1 |
| Gaminio spalva | Black |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Lapų kiekio pastaba | ISO/IEC 19752 |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Pakuotės tipas | Box |
| Kasetės talpa | Standard |
| Suderinami produktai | HL-L2300D / HL-L2340DW / HL-L2360DN / HL-L2365DW / DCP-L2500D /DCP-L2520DW / DCP-L2540DN / DCP-L2560DW / MFC-L2700DW / MFC-L2720DW / MFC-L2740DW |
| Lapų kiekis | 1200 puslapiai |
| Juostos suderinamumas | Brother |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN-2310 |
| Net weight | 0.50 kg |
| Gross weight | 0.814 kg |
| Paper/Pasteboard | 255.00 g |
| Plastic (No PET) | 59.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.314 kg |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross width (mm) | 173.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 249 dalių |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.