Brother TN-2220 | Toner Cartridge | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Toner Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TN-2220
Brother TN-2220 | Toner Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | TN2220 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Matmenys (P x G x A) | 283 x 136 x 47 mm |
| Paketo matmenys (P x G x A) | 366 x 117 x 202 mm |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Paketo svoris | 810 g |
| Suderinami produktai | HL-2240 / HL-2240D / HL-2250DN / HL-2270DW / DCP-7060D / DCP-7065DN / DCP-7070DW / MFC-7360N / 7460DN / 7860DW / FAX-2840 / FAX-2845 / FAX-2940 |
| Lapų kiekis | 2600 puslapiai |
| Juostos suderinamumas | Brother |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TN-2220 |
| Net weight | 0.359 kg |
| Gross weight | 0.8 kg |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00782925 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.441 kg |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Paper/Pasteboard | 397.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 221 dalių |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.