Brother Super High Yield Ink Cartridge LC3219XLBK | Ink Cartridge | Magenta
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Magenta
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Super High Yield Ink Cartridge LC3219XLBK
Brother Super High Yield Ink Cartridge LC3219XLBK | Ink Cartridge | Magenta
| Gamintojo kodas | LC3219XLM |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.042 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00008925 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Super High Yield Ink Cartridge LC3219XLBK |
| Lapų kiekis | 1500 puslapiai |
| Palette Qty | 19361 dalių |
| Producer | Brother |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.