Brother LC427C | Ink Cartridge | Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: LC427C
Brother LC427C | Ink Cartridge | Cyan
| Gamintojo kodas | LC427C |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross weight | 0.069 kg |
| Gross width (mm) | 18 mm |
| Paper/Pasteboard | 17.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00031365 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Net weight | 0.047 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC427C |
| Suderinami produktai | HL-J6010DW, MFC-J5955DW, MFC-J6955DW, MFC-J6957DW |
| Lapų kiekis | 1500 puslapiai |
| Palette Qty | 5509 dalių |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.