Brother LC427BK | Ink Cartridge | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: LC427BK
Brother LC427BK | Ink Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | LC427BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross weight | 0.133 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.000609875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Net weight | 0.093 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC427BK |
| Suderinami produktai | HL-J6010DW, MFC-J5955DW, MFC-J6955DW, MFC-J6957DW, MFC-J6959DW |
| Lapų kiekis | 3000 puslapiai |
| Palette Qty | 2833 dalių |
| Producer | Brother |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.