Brother LC422BK | Ink Cartridge | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: LC422BK
Brother LC422BK | Ink Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | LC422BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.051 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000285 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Net weight | 0.034 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC422BK |
| Suderinami produktai | MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW |
| Lapų kiekis | 550 puslapiai |
| Palette Qty | 6063 dalių |
| Producer | Brother |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.