Brother LC421C | Ink Cartridges | Cyan
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: LC421C
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Ink Cartridges
Brother LC421C | Ink Cartridges | Cyan
| Gamintojo kodas | LC421C |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 3032 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC421C |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Ink Cartridges |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.