Brother LC3237BK | Ink Cartridge | Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: LC3237BK
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Ink Cartridge
Brother LC3237BK | Ink Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | LC3237BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 202.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 78.00 mm |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC3237BK |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Lapų kiekis | 3000 puslapiai |
| Suderinami produktai | MFC-J6947DW Colour Wireless A3 Inkjet 4-in-1 Printer, MFC-J6945DW Colour Wireless A3 Inkjet 4-in-1 Printer, MFC-J5945DW Colour Wireless A3 Inkjet 4-in-1 Printer, HL-J6000DW Colour Wireless A3 Inkjet Printer, HL-J6100DW Colour Wireless A3 Inkjet Printer |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 3323 dalių |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.