Brother LC1280XLC | Ink Cartridge | Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: LC1280XLC
Brother LC1280XLC | Ink Cartridge | Cyan
| Gamintojo kodas | LC1280XLC |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Vidutinis puslapių kiekis (nuosekliai spausdinant, ISO/IEC 24711 FDIS) | 1200 |
| Kasetės talpa | High |
| Suderinami produktai | MFC-J5910DW / MFC-J6510DW / MFC-J6710DW / MFC-6910DW |
| Lapų kiekis | 1200 puslapiai |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC1280XLC |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Net weight | 0.032 kg |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.000265625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.028 kg |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3253 dalių |
| Producer | Brother |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.