Brother LC127XLVALBP | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
Technical details
- Producer: Brother
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: LC127XLVALBP
Viryklė
- Tipas: Ink Cartridge
Efektyvumas
- Spausdinimo spalvos: Black, Cyan, Magenta, Yellow
Brother LC127XLVALBP | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
| Gamintojo kodas | LC127XLVALBP |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 68.00 mm |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Gross width (mm) | 177.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Lapų kiekis | 1200 puslapiai |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Spausdinimo spalvos | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Suderinamumas | Brother DCP-J4110DW, MFC-J4410DW, MFC-J4510DW, MFC-J4610DW, MFC-J4710DW |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC127XLVALBP |
| Pakuotės tipas | Blister |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.