Brother | Image Drum | DR-2400
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DR-2400
- Gamintojo prekės serija: Image Drum
Technical details
- Producer: Brother
Brother | Image Drum | DR-2400
| Gamintojo kodas | DR2400 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gross weight | 0.677 kg |
| Net weight | 0.31 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DR-2400 |
| Kitos savybės | Black; Approx. 12000 pages |
| Gamintojo prekės serija | Image Drum |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00903 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.367 kg |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Plastic (No PET) | 37.00 g |
| Paper/Pasteboard | 330.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 375 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Net weight master carton | 2.031 kg |
| Tare weight master carton | 0.547 kg |
| Palette Qty | 191 dalių |
| Producer | Brother |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.