Brother | DS-940DW | Sheet-fed | Portable Document Scanner
Dizainas
- Skenerio tipas: Sheet-fed
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DS-940DW
Savybės
- Gaminio tipas: Portable Document Scanner
Technical details
- Producer: Brother
Brother | DS-940DW | Sheet-fed | Portable Document Scanner
| Gamintojo kodas | DS940DWTK1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 1.135 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Net weight | 0.746 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 89.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.00444 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Optinio nuskaitymo raiška | 1200 x 1200 tašk./col. |
| Spalvotas nuskaitymas | Yes |
| Dvipusis nuskaitymas | Yes |
| Pilkumo tonų lygiai | 256 |
| Skenerio tipas | Sheet-fed |
| Gaminio spalva | White |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Yes |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Yes |
| Palaikoma „Linux“ operacinė sistema | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-940DW |
| Gaminio tipas | Portable Document Scanner |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Sąsaja | Super Speed micro USB (Bus powered) 3.0 Type B |
| Palette Qty | 389 dalių |
| Producer | Brother |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.