Brother | Drum Unit | DR-821CL
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DR-821CL
- Gamintojo prekės serija: Drum Unit
Technical details
- Producer: Brother
Brother | Drum Unit | DR-821CL
| Gamintojo kodas | DR821CL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 228.00 mm |
| Gross weight | 3.56 kg |
| Gross width (mm) | 490.00 mm |
| Net weight | 2.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 380.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.38 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kitos savybės | Delivers 30,000 printed pages |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DR-821CL |
| Gamintojo prekės serija | Drum Unit |
| Suderinami produktai | HL-L9430CDN, HL-L9470CDN, MFC-L9630CDN, MFC-L9670CDN |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.