Brother | Drum DR-2300
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Drum DR-2300
Technical details
- Producer: Brother
Brother | Drum DR-2300
| Gamintojo kodas | DR2300 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.32 kg |
| Gross weight | 0.625 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00847 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.305 kg |
| Gross depth (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Plastic (No PET) | 28.00 g |
| Paper/Pasteboard | 277.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Lapų kiekis | 12000 puslapiai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Drum DR-2300 |
| Palette Qty | 204 dalių |
| Producer | Brother |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.