Brother BTD180M | Ink refill | Magenta
Technical details
- Producer: Brother
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: BTD180M
Viryklė
- Tipas: Ink refill
Efektyvumas
- Spausdinimo spalvos: Magenta
Brother BTD180M | Ink refill | Magenta
| Gamintojo kodas | BTD180M |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 56.00 mm |
| Gross height (mm) | 123.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 2240 dalių |
| Lapų kiekis | 5000 puslapiai |
| Spausdinimo technologija | Ink-jet |
| Tipas | Ink refill |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Sertifikatas | ISO/IEC 24712 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BTD180M |
| Suderinami produktai | Brother DCP-T580DW |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.