Brother BTAG-G31 | Black on Light Green | Btag
Technical details
- Producer: Brother
Brother BTAG-G31 | Black on Light Green | Btag
| Gamintojo kodas | BTAGG31 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Net weight | 0.04 kg |
| Gaminio spalva | Black on Light Green |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BTAG-G31 |
| Gamintojo prekės serija | Label Tape |
| Juostos tipas | Btag |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.