Brother BDH-1J030035-120, Direct Thermal label,35x30mm (12 rolls) | Brother
Technical details
- Producer: Brother
117,85 €
Išankstinis užsakymas
Brother BDH-1J030035-120, Direct Thermal label,35x30mm (12 rolls) | Brother
| Gamintojo kodas | BDH1J030035120 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.