BIAMP Conferencing Hub with microphone | Devio SCR-20C | White
Technical details
- Producer: BIAMP
3758,14 €
Išankstinis užsakymas
BIAMP Conferencing Hub with microphone | Devio SCR-20C | White
| Gamintojo kodas | 911.0496.900 |
|---|---|
| Prekės ženklas | BIAMP |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 56.00 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 294.00 mm |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | BIAMP |
| Dimension (HxWxD) | 46 x 284 x 175 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Devio SCR-20C |
| Gamintojo prekės serija | Conferencing Hub with microphone |
| Connections | RJ-45 with Ethernet cable (Cat 5e and above) |
| Belaidis ryšys | No |
| „Bluetooth“ | No |
| Gaminio spalva | White |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.