Beyerdynamic | Threaded adapter | NR. 216 3/8″ A- 5/8″I
Technical details
- Producer: Beyerdynamic
4,85 €
Išankstinis užsakymas
Beyerdynamic | Threaded adapter | NR. 216 3/8″ A- 5/8″I
| Gamintojo kodas | 111465 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Beyerdynamic |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NR. 216 3/8" A- 5/8"I |
| Gamintojo prekės serija | Threaded adapter |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.