Beyerdynamic Replacement Headband PRO Buttonable | Black
Technical details
- Producer: Beyerdynamic
Beyerdynamic Replacement Headband PRO Buttonable | Black
| Gamintojo kodas | 1000891 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Beyerdynamic |
| Gaminio spalva | Black |
| Specialios funkcijos | Fits: DT 770/DT 770 M/DT 770 PRO/DT 770 PRO HT DT 790/DT 797, DT 880/DT 880 PRO/DT 880 PRO HT, DT 990/DT 990 PRO, HS 200/HS 400, MMX 300 (2nd Generation) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Replacement Headband PRO Buttonable |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.