Beyerdynamic | Personal Speakerphone | SPACE MAX
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: SPACE MAX
- Gamintojo prekės serija: Personal Speakerphone
Technical details
- Producer: Beyerdynamic
Beyerdynamic | Personal Speakerphone | SPACE MAX
| Gamintojo kodas | 728721 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 72.00 mm |
| Gross weight | 1.07 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Net weight | 0.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 86.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Palette Qty | 253 dalių |
| Gross depth master carton | 565.00 mm |
| Gross height master carton | 404.00 mm |
| Gross width master carton | 410.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 10.00 dalių |
| Net weight master carton | 4.44 kg |
| PET | 32.00 g |
| Tare weight master carton | 5.08 kg |
| Tvarkyklės dydis | 40 mm |
| Frequency response | 140–20 000 Hz |
| Jungties tipas | Bluetooth, USB Type-C |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SPACE MAX |
| Gamintojo prekės serija | Personal Speakerphone |
| Spalva | Nordic Grey |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64 dB |
| Kitos savybės | Charging time: 2hrs 5min (via Power Delivery Charge); Battery life: Up to 25.5 hours when communication. Ideal for medium/large meeting rooms, huddle rooms and individual offices. Best audio quality for calls and video platforms; Microsoft Teams or Zoom. IP64 certification to protect against dust and splash damage |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Mikrofono dažnis | 100-10000 Hz |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Producer | Beyerdynamic |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.