Beyerdynamic | Nylon Bag for DT 770/880/990 PRO/Custom Studio and DT 770 M | DT-Drawstring Bag | Black
Technical details
- Producer: Beyerdynamic
8,82 €
Išankstinis užsakymas
Beyerdynamic | Nylon Bag for DT 770/880/990 PRO/Custom Studio and DT 770 M | DT-Drawstring Bag | Black
| Gamintojo kodas | 705950 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4.80 g |
| Plastic (No PET) | 1.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Beyerdynamic |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DT-Drawstring Bag |
| Gamintojo prekės serija | Nylon Bag for DT 770/880/990 PRO/Custom Studio and DT 770 M |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.