Beyerdynamic K 109.00 Connecting cable for DT 109 series | Black
Technical details
- Producer: Beyerdynamic
38,65 €
Išankstinis užsakymas
Beyerdynamic K 109.00 Connecting cable for DT 109 series | Black
| Gamintojo kodas | 101907 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Beyerdynamic |
| Palette Qty | 1895 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | K 109.00 Connecting cable for DT 109 series |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.