Beyerdynamic | Dynamic Vocal Microphone (Supercardioid) | TG V35 S
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TG V35 S
- Gamintojo prekės serija: Dynamic Vocal Microphone (Supercardioid)
- Producer: Beyerdynamic
48,56 €
Išankstinis užsakymas
Beyerdynamic | Dynamic Vocal Microphone (Supercardioid) | TG V35 S
| Gamintojo kodas | 707244 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gross weight | 0.76 kg |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Gross height (mm) | 123.00 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Net weight | 0.50 kg |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TG V35 S |
| Gamintojo prekės serija | Dynamic Vocal Microphone (Supercardioid) |
| Jungties tipas | 3-pin XLR male |
| Mikrofono dažnis | 30-18.000 Hz |
| Specialios funkcijos | ◾Reliable and rugged all-around model that is perfect for beginners ◾Natural sound◾Supercardioid polar pattern with high feedback rejection◾Thanks to the high output level only a simple pre-amplifier is needed to deliver impressive result |
| Priedai pridėti | ◾MKV 108 microphone clamp◾Storage bag |
| Kitos savybės | usage – Singing, Speech. Transmission type – Wired. Transducer type – Dynamic. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Palette Qty | 859 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.