Beyerdynamic | Dynamic Vocal Microphone (Cardioid) | TG V50 (s)
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TG V50 (s)
- Gamintojo prekės serija: Dynamic Vocal Microphone (Cardioid)
- Producer: Beyerdynamic
98,11 €
Išankstinis užsakymas
Beyerdynamic | Dynamic Vocal Microphone (Cardioid) | TG V50 (s)
| Gamintojo kodas | 707252 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gross weight | 0.78 kg |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 73.00 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Net weight | 0.50 kg |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Kitos savybės | usage – Singing, Speech. Transmission type – Wired. Transducer type – Dynamic. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TG V50 (s) |
| Specialios funkcijos | ◾Professional live vocal microphone ◾Powerful and natural sound ◾Cardioid polar pattern and high feedback rejection◾Elegant design but also rugged construction |
| Priedai pridėti | ◾Microphone Clamp ◾Softbag |
| Gamintojo prekės serija | Dynamic Vocal Microphone (Cardioid) |
| Jungties tipas | 3-pin XLR male |
| Mikrofono dažnis | 50-17.000 Hz |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Palette Qty | 845 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.