Beyerdynamic | Coiled cable for DT 1770 Pro, 5 m | WK 1000.07 | Stereo Jack 3.5 mm and 1/4 ” Adapter 6.35 mm | Black
Technical details
- Producer: Beyerdynamic
37,66 €
Išankstinis užsakymas
Beyerdynamic | Coiled cable for DT 1770 Pro, 5 m | WK 1000.07 | Stereo Jack 3.5 mm and 1/4 ” Adapter 6.35 mm | Black
| Gamintojo kodas | 710733 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15.20 g |
| Plastic (No PET) | 3.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Beyerdynamic |
| Jungties tipas | Stereo Jack 3.5 mm and 1/4 " Adapter 6.35 mm |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WK 1000.07 |
| Gamintojo prekės serija | Coiled cable for DT 1770 Pro, 5 m |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.