Beyerdynamic | 1.8 m Straight Cable for PRO X Headphones | PRO X Cable | Stereo jack 3.5 mm and 1/4 ” adapter 6.35 mm
Technical details
- Producer: Beyerdynamic
24,67 €
Išankstinis užsakymas
Beyerdynamic | 1.8 m Straight Cable for PRO X Headphones | PRO X Cable | Stereo jack 3.5 mm and 1/4 ” adapter 6.35 mm
| Gamintojo kodas | 728462 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 9.60 g |
| Plastic (No PET) | 2.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Beyerdynamic |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRO X Cable |
| Gamintojo prekės serija | 1.8 m Straight Cable for PRO X Headphones |
| Jungties tipas | Stereo jack 3.5 mm and 1/4 " adapter 6.35 mm |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.