Benq TK710 | 4K UHD (3840 x 2160) | 3200 ANSI lumens | Grey/White
Technical details
- Producer: Benq
Benq TK710 | 4K UHD (3840 x 2160) | 3200 ANSI lumens | Grey/White
| Gamintojo kodas | TK710 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Benq |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 142.00 mm |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Gross width (mm) | 334.00 mm |
| Net weight | 3.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Benq |
| Atstumo santykis | 1.15~1.5 |
| Maksimali raiška | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Gaminio spalva | Grey/White |
| Ryškumas | 3200 ANSI liumenai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TK710 |
| Gamintojo prekės serija | Projector |
| Contrast ratio | 600000:1 |
| Wi-Fi connection | No |
| Proporcija | 16:9 |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.