BenQ LX710 Projector, XGA/4000 Lm/1024×768/16:10, 3000000:1, White | Benq
Technical details
- Producer: Benq
1035,31 €
Išankstinis užsakymas
BenQ LX710 Projector, XGA/4000 Lm/1024×768/16:10, 3000000:1, White | Benq
| Gamintojo kodas | 9H.J3W77.15E |
|---|---|
| Prekės ženklas | Benq |
| Gross depth (mm) | 342.00 mm |
| Gross height (mm) | 196.00 mm |
| Gross weight | 8.60 kg |
| Gross width (mm) | 446.00 mm |
| Net weight | 6.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1900.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 58 dalių |
| Producer | Benq |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.