Benq | InstaShow Wireless Presentation System | WDC10HC
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WDC10HC
- Gamintojo prekės serija: InstaShow Wireless Presentation System
1367,38 €
Išankstinis užsakymas
Benq | InstaShow Wireless Presentation System | WDC10HC
| Gamintojo kodas | 9H.JLD78.N6E |
|---|---|
| Prekės ženklas | Benq |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Benq |
| Palette Qty | 4348 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WDC10HC |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės serija | InstaShow Wireless Presentation System |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.