Belkin Compact USB-C Charger 20W
Technical details
- Producer: Belkin
Belkin Compact USB-C Charger 20W
| Gamintojo kodas | WCA009kqWH |
|---|---|
| Prekės ženklas | Belkin |
| Gross depth (mm) | 114.00 mm |
| Gross height (mm) | 127.00 mm |
| Gross weight | 0.59 kg |
| Gross width (mm) | 222.00 mm |
| Net weight | 0.073 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 117.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.517 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Belkin |
| Palette Qty | 538 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Compact USB-C Charger 20W |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.