AXAGON Wall Charger 2x port (USB-A+USB-C), 30W | ACU-PQ30W
Technical details
- Producer: AXAGON
AXAGON Wall Charger 2x port (USB-A+USB-C), 30W | ACU-PQ30W
| Gamintojo kodas | ACU-PQ30W |
|---|---|
| Prekės ženklas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 113.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 26.40 g |
| Plastic (No PET) | 6.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | AXAGON |
| Palette Qty | 5140 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ACU-PQ30W |
| Gamintojo prekės serija | Wall Charger 2x port (USB-A+USB-C), 30W |
| Išvestis | USB type C-F, USB type A-F, 2-port output, QC4+ |
| Gaminio spalva | White |
| Input | 100-240 V AC |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.